Home >> Grile Concursuri >> Tablou de concurs Liga Nationala de Snooker, Etapa a III-a, 2018

 Last 48 pana la Last 24 : 4 august 2018 - Centrul National de Snooker

 Optimi - finala : 10 - 12 august 2018 - Centrul National de Snooker

Sportivii sunt rugati sa fie prezenti la club inainte cu 30 minute de inceperea meciului programat.

Tinuta (pantofi, pantaloni stofa, camasa, vesta, papion) este obligatorie!

 



Last 48 Last 40
(CS 25 - 32 Liga)
Last 32
(CS 17 - 24 Liga)
Last 24
(CS 9 - 16 Liga)
Optimi
(CS 1 - 8 Liga)
Sferturi Semifinale Finala
                          Sambata, ora 10          
                Vali MILITARU NP 0   Paul CROITORU 3
                    Laurentiu BANESCU 3   Laurentiu BANESCU NP 0 Paul CROITORU hb 34 4        
              Sambata, ora 10           Sambata, ora 10              
              Mihai SUTA 3   Marcel BERA 3   Theodor TEACA 0 Marcel BERA 0        
              Adrian MIHAIESCU 1   Mihai SUTA 2   Marcel BERA 3     Paul CROITORU  hb 31 3    
    Sambata, ora 10   Sambata, ora 10  
              Robert TOBA 2   Radu VILAU hb 35 3   Sebastian MUSAT 3     Mihai VLADU 4    
         

Emil DASCALU

3  

Emil DASCALU

0   Radu VILAU 2 Sebastian MUSAT 1
                          Sambata, ora 10              
                    Cosmin ARSENE 3   Mihai VLADU hb 55 3 Mihai VLADU hb 39, 35 4        
                    Daniel BONTEA NP 0   Cosmin ARSENE 0         Mihai VLADU hb 61, 30 1
              Sambata, ora 10           Sambata, ora 12              
              Tudor MUNTEAN 3   Stefan COTITOSU NP 0   Rares SINCA 3         Rares SINCA hb 49, 37, 30 5
            Tristan TUDORACHE 2   Tudor MUNTEAN 3   Tudor MUNTEAN 0 Rares SINCA hb 43, 36, 30 4
              Sambata, ora 12           Sambata, ora 12              
              Eduard RITI 3   Tudor CHITU 1   Madalin GAL hb 40 3 Madalin GAL 2        
              Daniel LAZAR 0   Eduard RITI HB 35 3   Eduard RITI 0     Rares SINCA 4    
    Sambata, ora 10   Sambata, ora 12  
              Cosmin BILA NP 0   Corina MARACINE 1   Matei ROSCA 3     Matei ROSCA 2    
              Calin TUDORACHE 3   Calin TUDORACHE 3   Calin TUDORACHE 0 Matei ROSCA 4        
                    Sambata, ora 10     Sambata, ora 12              
          Andreea SALCIANU 3   Alex RAUTA 1    Tudor POPESCU 3   Tudor POPESCU 0
              Constantin MATEESCU NP 0   Andreea SALCIANU 3   Andreea SALCIANU 0            
       
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
3 din 5 jocuri
4 din 7 jocuri
4 din 7 jocuri
6 din 11 jocuri